Warning: Creating default object from empty value in /home/users/wpdemo/public_html/asmgroup.pl/wp-content/themes/asm/admin/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
O nas - ASM GROUP S.A.
ASM GROUP w Europie

O nas

ASM Group S.A. to holding z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży detalicznej. Działamy na terenie Polski, Włoch oraz w Austrii i Szwajcarii.


Oferujemy zintegrowane autorskie rozwiązania w zakresie merchandisingu i outsourcingu sił sprzedaży.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom ekspertów ASM oraz innowacyjnej technologii docieramy do milionów konsumentów, pomagając naszym klientom w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych i w zwiększaniu zysków.

Zaufało nam setki klientów. Działamy w takich sektorach jak: FMCG, elektronika użytkowa, farmacja, e-commerce, kosmetyka, technologia, budownictwo, przemysł, bankowość i ubezpieczenia.
Mapa Mapa It Mapa Pl Mapa De Mapa Sw Mapa At

Grupa kapitałowa

Vertikom Group

Vertikom Group

Grupa Vertikom jest jednym z wiodących podmiotów działających na rynku marketingu oraz wsparcia sił sprzedaży w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Oferuje szeroki wachlarz usług obejmujący przede wszystkim outsourcing sił sprzedaży, field marketing, organizację kampanii digitalowych oraz public relations. Dzięki członkostwu w European Sales Influence Group (ESIG) Vertikom oferuje swoje usługi w większości krajów Europy Zachodniej. W skład grupy wchodzi 14 spółek zależnych.

Zobacz więcej
ASM Sales Force Agency

ASM Sales Force Agency

Świadczy kompleksowe usługi wsparcia sprzedaży i outsourcingu. Specjalizuje się w outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, field marketingu oraz badaniach marketingowych.

Zobacz więcej
Grey Matters

Grey Matters

Jest podmiotem specjalizującym się w realizacji projektów z zakresu field marketingu, doradztwa sprzedaży oraz promocji sprzedaży. Główny obszar działania, w którym rozwija się spółka to międzynarodowe sieci sprzedaży z branży elektronicznej.

Zobacz więcej
Gruppo Trade Service

Gruppo Trade Service

Spółka jest wyspecjalizowana głównie w obszarze merchandisingu oraz outsourcingu sił sprzedaży.

Zobacz więcej
Largo Group

Largo Group

Largo Group Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej rekrutująca pracowników dla podmiotów handlowych w Polsce.

Zobacz więcej
Trade

Trade

Jest kontynuatorem wieloletniej działalności spółki Gruppo Trade Service, która osiągnęła pozycję wiodącego podmiotu dostarczającego kompleksowe usługi wsparcia sprzedaży realizując głównie usługi z zakresu merchandisingu oraz field marketingu na rynku włoskim.

Zobacz więcej
Financial Service Solutions Sp. z o.o.

Financial Service Solutions Sp. z o.o.

Financial Service Solutions Sp. z o.o. zajmuje się obsługą księgową i kontrolingową m.in. dla podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej ASM GROUP

Wyniki finansowe ASM Group S.A. (mln. zł)

Rok 2018*

Rok 2018*
261.162
6.295
Przychody
EBITDA

Rok 2017

Rok 2017
189.205
8.283
Przychody
EBITDA

Rok 2016

Rok 2016
176.846
9.519
Przychody
EBITDA

* wyniki za Q3 2018

Nagrody

ASM GROUP S.A. –  doceniona w trzech konkursach za dynamiczny rozwój

ASM GROUP S.A. – doceniona w trzech konkursach za dynamiczny rozwój

22 listopada br. podczas V Kongresu Nowoczesnej Gospodarki ASM Group S.A. została doceniona w trzech konkursach: Gepardy Biznesu, Brylanty Polskiej Gospodarki i Efektywne Firmy.
I miejsce dla ASM Group w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards

I miejsce dla ASM Group w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards

12 września 2017 r. ASM GROUP S.A. już po raz drugi otrzymała certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu Warsaw Business Journal Spotlight Awards w sekcji firmy outsorcingu procesów biznesowych w kategorii: marketing i sprzedaż.

Zrównoważony rozwój (CSR)

Kodeks postępowania etycznego Grupy Kapitałowej ASM GROUP definiuje i określa wartości naszej organizacji. Staramy się prowadzić działalność w sposób odpowiedzialny oraz godny zaufania.

Spisane przez nas wartości traktujemy, jako deklarację dla naszych interesariuszy, pokazując im tym samym, co jest dla nas ważne i o czym zawsze pamiętamy budujące relacje z naszymi pracownikami oraz otoczeniem zewnętrznym.

Akceptuję