zobacz menu zamknij menu

Aktualności

Kontakt dla mediów:
aleksandra.s@asmgroup.pl

Stawiamy kolejny krok w rozwoju ASM Group. Dołączyliśmy do Pracodawców RP!

Nasza firma, dołączyła do organizacji Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Nasze bogate doświadczenie i wypracowane know-how stanowią fundament naszych działań, a dzięki członkostwu w Pracodawcach RP, otworzyły się przed nami drzwi do szeregu nowych możliwości o dużym potencjale. Ta współpraca daje nam nowe szanse dzielenia się wiedzą, współtworzenia rozwiązań dla przyszłości rynku pracy oraz reprezentowania naszych interesów na najwyższym poziomie!

Dołączenie do organizacji korzystnie wpłynie na działalność ASM Group pod wieloma względami. Organizacja Pracodawców RP dzięki reprezentowaniu interesów i stanowisk polskich przedsiębiorców istotnie kształtuje politykę gospodarczą, ponadto ułatwia wymianę doświadczeń, oferuje wsparcie prawne i dostęp do najnowszych informacji i trendów – komentuje Adam Stańczak, prezes zarządu ASM Group.

Z ogromnym zadowoleniem przyjmujemy do naszego grona ASM Group S.A. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu wzmocnieniu naszych szeregów będziemy jeszcze skuteczniej uczestniczyć w dialogu z decydentami oraz reprezentować interesy pracodawców na w przestrzeni publicznej – mówi Rafał Dutkiewicz, prezes zarządu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Pracodawcy RP, założeni w 1989 roku, to największa i najstarsza organizacja pracodawców w Polsce. Zrzeszają ponad 19 000 firm, reprezentujących od małych przedsiębiorstw po światowe giganty. To uznany partner społeczny nie tylko w kraju, lecz także na arenie międzynarodowej. Działają jako członek Rady Dialogu Społecznego oraz Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, a ich wpływ opiera się na liczbie i różnorodności członków oraz argumentach przedstawianych decydentom. Pracodawcy RP konsekwentnie dążą do tworzenia przyjaznego środowiska dla pracodawców, opartego na długoletnim doświadczeniu i sukcesach.